Głowica LM do rozbudowy

Głowica LM do rozbudowy

Sama głowica pasująca do dolnej części destylatora prostego wyposażonego w kołnierze do rozbudowy. Pozwala w łatwy sposób przekształcić destylator prosty pot-still w kolumnę rektyfikacyjna potrafiącą wyprodukować spirytus 96%. 

Cena od 699,00 zł brutto

Cena konfiguracji: 699,00 zł brutto

Opis produktu

Głowica kolumny o wysokości 80cm wyposażona w system LM. Po jej montażu na dolnej części posiadanego destylatora prostego pot-still otrzymujemy pełnoprawną kolumnę, która potrafi produkować czysty produkt 96%- do czystej wódki, czy nalewek.

Głowica wypełniona jest zmywakami, może być wypełniona sprężynkami pryzmatycznymi- wybierz takie wypełnienie, jakie masz w dolnej części swojego pot-stilla. Nie można mieszać wypełnień- może to powodować tzw. "zalewanie" kolumny. 

W skład zestawu wchodzi głowica LM z zaworkiem, skraplacz szczytowy, wypełnienie, termometr LCD, uszczelka kołnierzowa i komplet śrub oraz szczegółowa instrukcja obsługi kolumny rektyfikacyjnej. 

 

Przystawka aromatyzująca do destylatora prostego pot-still umożliwiająca produkcję destylatów aromatyzowanych (gin), ziołowych, czy owocowych. Pozwala także na ekstrakcję olejków eterycznych z kwiatów, ziół i owoców. 

249,00 zł

Miedziany destylator prosty do zacierów zbożowych, owocowych i aromatyzowanych.

819,00 zł

Produkty Powiązane