Mieszadło elektryczne

Mieszadło elektryczne

05907222624203

Mieszadło elektryczne do zbiorników. 

Cena: 1 700,00 zł brutto

Opis produktu

Mieszadło elektryczne montowane na złącze SMS pozwala na ciągłe mieszanie wsadów w zbiorniku podczas podgrzewania. Zapobiega przywieraniu wsadu i przypaleniom. Do zbiorników w płaszczu olejowym:

  • zbiornik 100l w płaszczu
  • zbiornik polerowany płaszczowy
  • zbiornik w płaszczu 450l

Mieszadło składa się z części napędowej: silnika z reduktorem obrotów i przekładnią, odpowiednio ułożyskowanym wałem z obudową oraz skrzynią sterującą. Długość wału dostosowywana jest do konkretnego zbiornika. Wszystkie elementy wału są szczelne, nie ma możliwości wydostawania się par lub cieczy ze zbiornika poprzez elementy mieszadła. 

Wał zakończony jest gwintem, na który nakręca się główkę z łopatami. Wielkość i kształt łopat dobierana jest- podobnie jak wał- do konkretnego zbiornika. Łopaty są łatwo demntowalne w celu wygodnego montażu przez niewielkie otwory (wystarczy wlew 4", aby ręcznie zamontować łopaty na wale) lub umycia. 

Standardowo wał mocowany jest złączem SMS 2", istnieje opcja montażu innym, wybrany przez Klienta złączem. 

Wszystkie elementy metalowe wykonane są ze stali kwasoodpornej, polerowane na wysoki połysk. Istnieje możliwość montażu zabezpieczeń sterownika wymaganych Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.   

Zbiornik z płaszczem olejowym o pojemności 50l.

1 099,00 zł

Zbiornik w płaszczu olejowym, polerowany na lustro. 

13 000,00 zł

Produkty Powiązane